LINIE WRÓCIŁY NA STAŁE TRASY - Zamknięcie skrzyżowania ul. Kołłątaja i Konopnickiej
AKTUALIZACJA! 15.05.2026, godz. 15:10: - linie 2, 8, 18, 21 i 28 wróciły na stałe trasy!
Uwaga Pasażerowie! W dniach 14-16 maja 2026 r. (czwartek, piątek i sobota), w związku z pracami przyłączeniowymi do nowego dworca PKP, wstrzymany zostaje ruch pojazdów w obrębie skrzyżowania ulic Kołłątaja i Konopnickiej. Objazdy będą kierowane przez ul. Wolności oraz Wojska Polskiego. Wprowadzone zostaną również istotne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
trasy autobusów linii 2 ze Sportowej i Siemianic, linii 8 z Hubalczyków, linii 18 z Klonowej oraz linii 21 ze Szpitala, zostaną skierowane objazdami przez ul. Sienkiewicza, Wojska Polskiego i Kołłątaja.linia 28 ze Słowackiego zostanie przekierowana na trasę objazdową przez ul. Jagiełły, Anny Łajming, Wojska Polskiego i Kołłątaja.wybrane odjazdy autobusów ww. linii z przystanków początkowych będą realizowane o 1 minutę później.
Przystanki "Ratusz" i "Plac Dąbrowskiego" będą obsługiwane wyjątkowo tylko przez linię 16.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!