Zarząd Infrastruktury Miejsckiej w Słupsku

Tablice informacji pasażerskiej - prace modernizacyjne

Ocena 0/5

Uwaga Pasażerowie! Rozpoczynają się prace modernizacyjne tablic informacji pasażerskiej na 16 przystankach. Prace polegające na demontażu tablicy wraz ze słupem oraz poddaniu tych elementów gruntownej modernizacji będą prowadzone systematycznie, a po ich zakończeniu na przystankach pojawią się tablice informacji pasażerskiej w zmienionej odsłonie, odpowiadającej parametrami zupełnie nowym urządzeniom.

Oprócz prac modernizacyjnych rozpoczęły się równocześnie prace związane z montażem nowych tablic informacji pasażerskiej. Nowe tablice zlokalizowane są m.in. na przystankach Andersa, Dmowskiego, Wazów i Zauchy. W najbliższych dniach planowany jest montaż kolejnych tablic.

Prace związane z montażem nowych tablic informacji pasażerskiej oraz modernizacją istniejących realizowane są w ramach projektu pn. "Węzeł transportowy Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupska z elementami priorytetów dla komunikacji zbiorowej". Docelowo tablice prezentujące odjazdy autobusów w czasie rzeczywistym zostaną zlokalizowane na 64 przystankach.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności