Zarząd Infrastruktury Miejsckiej w Słupsku

Solidarni z Ukrainą! Ми з Вами Україно! Bezpłatna komunikacja miejska dla migrantów wojennych z Ukrainy

Ocena 0/5

Migranci wojenni z Ukrainy do końca marca będą mogli podróżować autobusami komunikacji miejskiej bezpłatnie. Zarządzenie w tej sprawie podpisała we wtorek 01 marca 2022 r. Prezydent Miasta Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka. Dodatkowo, na znak solidarności oraz z wyrazami szacunku i podziwu dla wytrwałości i niezłomnej postawy obywateli Ukrainy, którzy heroicznie bronią swojego kraju, na wybranych liniach komunikacji miejskiej słupskie autobusy kursują z dopiskiem "Solidarni z Ukrainą".

Версія українською мовою:
Військові мігранти з України зможуть безкоштовно їздити громадським транспортом до кінця березня.


Bezpłatne przejazdy dla migrantów wojennych z obywatelstwem ukraińskim będą odbywały się na podstawie:

  • paszportu ze stemplem wjazdowym od daty 24 lutego 2022 r.

lub

  • karty pobytu uchodźcy

lub

  • tymczasowego potwierdzającego tożsamość.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i obowiązuje do 31 marca 2022 r.

 


Niech w tym trudnym czasie ten symboliczny gest wzmocni nasze poczucie jedności z obywatelami Ukrainy. Ми з Вами Україно!

 

 

Pliki do pobrania:

Zarządzenie Prezydenta Miasta Słupska
Format: pdf, 141.11 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności