Zarząd Infrastruktury Miejsckiej w Słupsku

Powrót linii 8

Ocena 0/5
od 16 listopada na skróconej trasie

Uwaga Pasażerowie! Od 16 listopada 2020 r. (poniedziałek) przyrócone zostaje funkcjonowanie linii  8 . Autobusy do odwołania będą kursowały w skróconej relacji Os. Batorego - Hubalczyków (bez obsługi Parku Wodnego).

Tymczasowo, w kierunku Os. Batorego przebieg trasy linii  8  będzie taki sam jak dla linii  19 .

Godziny odjazdów z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności