Zarząd Infrastruktury Miejsckiej w Słupsku

Konsultacje społeczne budowy sygnalizacji świetlnych

Ocena 0/5

Od dnia 17 czerwca 2022r. do dnia 08 lipca 2022r. trwać będą konsultacje społeczne dotyczące dokumentacji projektowej w formie programu funkcjonalno-użytkowego dla:

1. Budowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Kaszubskiej z ul. Łotewską oraz budowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Kaszubskiej z ul. Norweską w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Szybko, wygodnie, bezpiecznie - budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach ulic Kaszubskiej - Łotewskiej oraz Kaszubskiej - Norweskiej - Słupski Budżet Obywatelski 2022r."

2. Budowy sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przy ul. Deotymy w Słupsku w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Bezpieczne przejście dla uczniów przy ul. Deotymy - Słupski Budżet Obywatelski 2022r."

Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych.

Zobacz szczegóły.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności