Zarząd Infrastruktury Miejsckiej w Słupsku

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej od 1 października

Ocena 0/5

Uwaga Pasażerowie! Od 1 października 2022 r., na prośby pasażerów wprowadzone zostaną drobne korekty w rozkładach jazdy.

  • na linii 2, w dni powszednie dotychczasowy kurs o godz. 05:16 z przystanku Dworzec Kolejowy i Autobusowy do pętli Sportowa, będzie wykonywany na pełnej trasie - tj. z pętli Dmowskiego (odjazd o godz. 04:46).
  • na linii 25, dotychczasowy kurs o godz. 05:33 z pętli Dmowskiego do Przemysłowej, zostanie przyspieszony na godzinę 05:28.
  • drobnej modyfikacji zostanie poddany rozkład jazdy linii 4.
Informujemy również, że tymczasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej wprowadzone z dniem 1 września 2022 r. zostają utrzymane.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności